GKHAİR TÜRKİYE RESMİ İNTERNET SİTESİ AÇILDI!

Amerika’nın 1 numaralı saç sakinleştirme markası GKhair internet sitesi açıldı.

 

GKhair internet sitesinde neler bulabilirsiniz?

GKhair ana sayfasında en ilginizi çekebileceğini düşündüğüm “Ürün Kataloğu“, “Uygulama Kataloğu” ve “Broşürler” bulunuyor. Ayrıca, profesyonel salonlarımızı, kuaförleri bulabileceğiniz “Salon Bul” sayfamızın kısa anlatımlı linki, GKhair’in güncel twitter haberleri, gene profesyonel salonlarımız ve kuaförlerimizin anlatımlı uygulamalarının ön gösterimleri ve GKhair tanıtım videosu yer almaktadır.

 

GKhair kurumsal sekmesinde; “Firma Profili“, “Neden GKhair“, “Dünya Basınından“, “Bayilik başvurusu” ve “İnsan Kaynakları” sayfalarına ulaşabilirsiniz.

 

GKhair geniş ürün yelpazesini merak ettiğinizi biliyoruz. Bugüne kadar gördüğünüz ürünlerle beraber görmediğiniz bir çok ürün bu sayfada yer almaktadır. Bunların bazıları başlıklar halinde şöyledir;

 

 

En çok bayanların ilgisini çekecek ve size yardımcı olacak bir sayfa da hazırlamayı unutmadık. GKhair “Yardım” menüsünden nelere ulaşabilirsiniz?

 

  1.      – Uygulamalar
  2.      – Ürün Kullanım Önerileri
  3.      – Soru & Cevap
  4.      – Size En Yakın Salon Nerede?
  5.      – Hangi Ürünü Tercih Etmeliyim?
  6.      – Sıkça Sorulan Sorular

 

GKhair resmi internet sitesinin yanı sıra BLOG sayfamızda yayındadır! BLOG sayfamızda güncel GKhair haberleri, uygulamaları, yeni ürün yelpazesine ulaşabileceğiniz gibi bayanların ilgisini çekebilecek bir çok güzellik, kozmetik, moda vb. konularla ilgili ipuçları, Dünya’da neler oluyor? vb. bilgilere ulaşabilirsiniz. BLOG sayfamızı sık sık ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

 

İletişim sayfamızdan GKhair ekibiyle istediğiniz her zaman irtibat kurabilirsiniz. GKhair ekibi tüm sorularınızı ve önerilerinizi memnuniyetle cevaplar, önemser. GKhair ekibine ulaşmaktan çekinmeyin! Hemen ulaşmak için lütfen “GKhair İletişim” sayfasını ziyaret edin.

 

GKhair Türkiye resmi internet sitesi: http://www.gkhair.com.tr

GKhair Türkiye resmi internet sitesi: http://www.gkhair.com.tr