GK HAIR

GKhair Ürünleri

GKhair – Saçlarınızın kontrolü sizde mi?

 

 

Son 50 yılda saç bakımında devrim niteliğindeki en büyük gelişme!

 

GKhair®, Global Keratin®, Saç Sakinlestirme Sistemi™, Juvexin® ve ph+, bir Van Tibolli Beauty S.A.R.L. markasıdır.

GKhair, saçın doğal yapısını bozmadan uygulanabilen, Juvexin’in güzellik avantajlarından yararlanan ilk ve tek markadır. Çevre dostu bir işlem yoluyla koyun yününden elde edilen Juvexin, dünya çapındaki GKhair ürünlerinde mevcut olup saçı içten dışa doğru onararak gençleşmesini sağlar. Juvexin hidrolize değildir; yapısında hem küçük hem de büyük moleküller halinde aktif keratin içeririr. Küçük Juvexin molekülleri kortekse nüfuz ederek saçı içten dışa yeniden yapılanmasını sağlar. Büyük Juvexin molekülleri ise saç pulcuklarının üzerini kaplayarak, UV ışınları ve kirlilik gibi serbest radikallere karşı koruyucu bir kalkan oluşturur.

GKhair, günlük saç bakımı ihtiyaçları için çözüm sunar. Alanında lider profesyonel stilistlerle ve son teknoloji ürünleriyle birlikte “yenilikçi” bir ün kazanmıştır. GKhair markası zamanla, saç sakinleştirme sektörüne dünya çapında hakim olarak büyümeye devam etmiştir. Bu büyüme ile birlikte marka piyasaya yeni ürünler ve hizmetler tanıtmıştır. Üstün ve profesyonel saç bakım ürünleri üzerinde çalışmaya da devam etmektedir.

Juvexin içeren GKhair saç sakinleştirme sistemi, gözle görünen ve hissedilen muhteşem sonuçlarıyla tüm saç tipleri için uygundur.

 

GKhair ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve ürünlerimizi yakından incelemek için http://www.gkhair.com.tr internet sitesinizi ziyaret edebilirsiniz.